BLOG

Otwarcie pracowni plastycznej CZTEROLISTNA DZIEWCZYNA

W Lutym uroczyste otwarcie mojej PRACOWNI PLASTYCZNEJ  CZTEROLISTNA DZIEWCZYNA.
 
Pracownia znajduje się w byłej pracowni plastycznej Wytwórni Filmów Dokumentalnych i Fabularnych  przy ulicy Chełmskiej 21 w Warszawie.  Obecnie jest moją pracownią malarską i galerią autorską, ale od 15 lutego stanie się miejscem spotkań wszystkich, którzy chcą wziąć udział          w prowadzonych tu warsztatach artystycznych. Tematy warsztatów znajdziecie na mojej stronie www.czterolistnadziewczyna.pl .  warsztaty
 
W czasach kiedy zajmowałam się projektowaniem wnętrz, wiele razy widziałam mieszkania zapełnione drogimi meblami i „obrazami” zakupionymi w znanych sieciach handlowych. Wchodząc do takiego domu nie sposób było zorientować się kto tu mieszka. Księgowa, krawcowa, a może prezes banku? Czy jest to człowiek, który lubi podróżować, czytać książki, słuchać rockowej muzyki ? 
Takie mieszkania są jak pokoje hotelowe. 
A wystarczy pięknie oprawić zdjęcia z podróży i powiesić na ścianie, namalować z dziećmi obraz           i profesjonalnie oprawić go w ramy lub z własnoręcznie sfilcowanej wełny zrobić tkaninę, którą potem można wykorzystać na wiele sposobów .  
Kiedy byłam w ciąży i nie mogłam pracować, postanowiłam zrobić obrazek dla mojego jeszcze nienarodzonego synka. Pomyślałam sobie, że taki prezent na przywitanie dziecka będzie najwłaściwszym podarunkiem.  Ja zrobiłam obrazek, a mąż napisał kilka miłych słów na powitanie        i zawiesił obrazek na ścianie w pobliżu łóżeczka.  Teraz patrzę na rybkę wykonaną z kolorowych papierków z rozrzewnieniem przypominając sobie tamten czas. Do robienia takich prezentów zachęcam wszystkich rodziców. 
 

Dodaj komentarz


Kod antyspamowy
Odśwież